Reklama

Roczna szkoła zduńska 2022-2023

Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych po przerwie spowodowanej pandemią, wznawia organizację nowego cyklu szkoły zduńskiej w formie Kursu przysposobienia dorosłych, chcących przekwalifikować się do wykonywania zawodu zduna lub chcących poszerzyć i odnowić swoją dotychczasową wiedzę o umiejętność wykonywania zawodu na dzisiejszym poziomie zaawansowania technologicznego.
Roczna szkoła zduńska 2022-2023

Małopolski Cech Zdunów i Zawodów Pokrewnych po przerwie spowodowanej pandemią, wznawia organizację nowego cyklu szkoły zduńskiej w formie Kursu przysposobienia dorosłych, chcących przekwalifikować się do wykonywania zawodu zduna lub chcących poszerzyć i odnowić swoją dotychczasową wiedzę o umiejętność wykonywania zawodu na dzisiejszym poziomie zaawansowania technologicznego. Obejmując naukę teoretycznego i praktycznego stosowania nowych rozwiązań technicznych, urządzeń i materiałów zduńskich, przygotuje do umiejętności budowy współczesnych pieców pokojowych – piecokominków, umożliwiających ich wykorzystywanie jako instalacji głównego, stabilnego i niezależnego ogrzewania budynków mieszkalnych.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu KOMINKI.ORG

kominek z płaską szybą
Realizacja CEBUD
 
Możliwość zapisu do udziału w szkole dedykowana jest: 

- dla osób z branży z minimum kilkuletnim doświadczeniem w budowie kominków,
- dla osób z wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu tradycyjnych materiałów i technologii zduńskich.

Szkolenie będzie odbywać się w formie:

Dwudniowa sesja (poniedziałek/wtorek) raz w miesiącu przez cały rok szkolny + zadania praktyczne (w zakładzie zduńskim) do realizacji w okresie miesięcznym (sponsorowane).
Na zajęciach wspólnych - grupowych, oprócz przekazu wiedzy teoretycznej omawia się, projektuje i przygotowuje praktyczne realizacje wykonywane przez uczestników w ciągu miesiąca w wybranych technologiach i materiałach (różnych obecnych na rynku producentów).

Roczna Szkoła przygotowuje do fachowego i zawodowego wykonywania robót zduńskich, tak w zakresie budowy kominków akumulacyjnych, jak przede wszystkim budowy różnego typu współczesnych pieców pokojowych tzw. piecokominków. Swym rozszerzonym programem godzin lekcyjnych (160) przygotowuje równocześnie do zdania egzaminu zawodowego czeladniczego lub mistrzowskiego, oraz daje podstawę do uzyskania certyfikatu w zawodzie zdun. 

Szczegółowe warunki uczestnictwa będą podane indywidualnie po zaakceptowaniu i przyjęciu zgłoszenia kandydata. Zgłoszenia do udziału można kierować do biura Małopolskiego Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych w Krakowie ul. Balicka 320 email: [email protected].
 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama