Reklama

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU

WSZYSTKO DLA DOMU to targi regionalne poświęcone w całości wyposażeniu wnętrz. Ich 24. edycja przyciągnęła odwiedzających szukających konkretnych rozwiązań w urządzaniu mieszkań i domów. W tym roku ekspozycję odwiedziła rekordowa liczba osób – blisko 8000, co oznacza wzrost o prawie 30% w stosunku do poprzednich lat.

WSZYSTKO DLA DOMU to targi regionalne poświęcone w całości wyposażeniu wnętrz.  Ich 24. edycja przyciągnęła odwiedzających szukających konkretnych rozwiązań w urządzaniu mieszkań i domów.  W tym roku ekspozycję odwiedziła rekordowa liczba osób – blisko 8000, co oznacza  wzrost o prawie 30% w stosunku do poprzednich lat.

 

W ofercie wystawców znalazły się m.in.: podłogi i drzwi drewniane, meble do sypialni, salonu, kuchni, ogrzewanie, odkurzacze centralne, kominki, dekoracje.  Po raz pierwszy na targach znalazło się stoisko z antykami, jak też meble odnawiane, w nowoczesnym stylu. Sporym zainteresowaniem odwiedzających cieszyło się rękodzieło, czyli oryginalne wykonane ręcznie ozdoby, które można było zakupić na targach. Były m.in. poduszki, pledy, stoliki z pnia drzewa, witraże czy świeczniki.

 

Strefy prezentacyjne czyli jak inspirować
Od kilku lat targi kontynuują projekt Strefy Wnętrz Komercyjnych i Strefy Designera prezentując projekty, wzory i pomysły aranżacyjne z dziedziny designu. Do współpracy zapraszani są projektanci, którzy na targach mają szanse spotkać się z opinią odbiorców, klientów a także nawiązać współpracę z dystrybutorami. W tym roku Strefa Designera należała do młodych designerów ze szczecińskich uczelni wyższych: Akademii Sztuki i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, prezentujących swoje prace. W tym roku tematem przewodnim Strefy była ergonomia miejsca pracy, przyjemność i wygoda środowiska pracy. Zaprezentowano systemy mebli recepcyjnych, gabinetowych oraz konferencyjnych. Odwiedzający mogli zapoznać się także z coraz częściej proponowaną w biurach strefą relaksu.

 

Warsztaty na targach  czyli szlifowanie, malowanie i modelowanie
Z targów można było także wyjść z własnoręcznie wykonanym przedmiotem. Na warsztatach odnawiania mebli uczestnicy przez dwa dni pracowali nad starym krzesłem bądź podnóżkiem, aby nadać mu nowe życie. Warsztatami zawiadywał Paweł Machomet – autor bloga Rzuć Pan Okiem. Na warsztatach prowadzonych w Strefie Designera z pomocą studentów ZUT można było wykonać np. abażur z tektury wycinając formy specjalnym piórem, które służy do rysowania i wycinania 3D.

 

Świat Kominków był również obecny na tragach.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama